western camp w zatorze

Western Camp Resort w Zatorze – noclegi blisko Energylandii w niezwykłym stylu

Marzyłeś kiedyś, by przenieść się w świat dzikiego zachodu i wcielić się w rolę kowboja samotnie przemierzającego rozległe stepy? A może jako dziecko z zapartym tchem śledziłeś losy bohaterów filmów westernowych? Teraz twoje marzenie może się spełnić, bo wystarczy jedna wizyta w Western Camp Resort. To miejsce stworzone w oparciu o stylistykę Dzikiego Zachodu – już z ulicy widać, że panuje tam zupełnie inny świat!

przyczepa kowbojskaGłównym celem kompleksu wypoczynkowego jest zapewnienie miejsc noclegowych dla turystów przyjeżdżających do Zatora, by odwiedzić Park Rozrywki Energylandia. Jako, że Western Camp Resort zlokalizowany jest dosłownie pięć minut piechotą od tego miejsca, nadaje się ku temu idealnie. Co jednak najlepsze, nie czekają na nas tutaj zwykłe pokoje noclegowe, do jakich przywykliśmy w hotelach i pensjonatach. Zamiast tego spać będziemy w namiotach tipi oraz wozach kowbojskich! Z zewnątrz wyglądają fenomenalnie, a w środku mają komfortowe warunki do spania. Będzie też szesnaście klimatyzowanych domków dla osób, które mimo wszystko wolą skorzystać z noclegu najbardziej przypominającego zwykłe warunki hotelowe.

Trzeba przyznać, że Western Camp Resort to miejsce przyjazne dzieciom. Już sama idea stworzenia namiastki Dzikiego Zachodu w Polsce pobudza ciekawość najmłodszych, a obecność boisk do piłki nożnej i siatkówki na terenie resortu sprawia, że można tu spędzić niezapomniane chwile.